Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun

4 posters
YazarMesaj
Prerogative
TTC Ford Marka Takim Lideri
TTC Ford Marka Takim Lideri
Prerogative

Erkek
İş/Hobiler : ÖSS :@

Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun Empty
MesajKonu: Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun   Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 6:12 pm

Dün olmuş bi olayı anlatacağım.
Hükümet caddesinde anılar düğün salonu var, o düğün salonunun yukarısında küçük bir taksi durağı var.
O taksi durağındaki bir taksiye dün bu saatlerde bir müşteri ( gaspçı !!! ) biniyor. ( Ezan saati civarlarında )
Ve müşteri ( gaspçı ) yukarıdaki benzinliğin az ilersinde ineceğini söylüyor. ( Sponsorlarımızdan Deha oto lastiğin ilersindeki shell istasyonu )
Müşteri ( gaspçı ) Tekirdağ Şehir Mezarlığına yakın bir yerde ineceğini söylüyor ve ücreti soruyor.
Taksici 5 ytl yeterli diyor. Gaspçı cebinden para çıkaracağına bıçağı çıkartıyor ve taksiciye saldırıyor.
5-6 yerinden ağır yaralanan taksici kaçmayı başarıyor. ( taksiciyi tanıyorum iri ve kuvvetli birisi, yoksa kaçması çok zor olurdu diye düşünüyorum )
Kaçmayı başarıyor fakat çok yaralı olduğu için taksi durağına kadar zorla gelebiliyor ve korna öttürerek farkedilmeye çalışıyor. Bi terslik olduğunu anlayanlar durumu farkediyor ve taksiciyi hemen hastaneye yetiştiriyorlar.
Çok şükür ki taksici tam olarak durumunu bilmesemde sanırım iyi durumda. ( Daha kötüsü olabilirdi )

Sonuç olarak şunu diyorum. Tekirdağ eskiden böyle değildi. Bu Tekirdağ eski Tekirdağ değil !!!
Bu adi şerefsizler sadece taksicileri değil sokakta yürüyen herhangi birini bile gasp ediyorlar.
Umarım hiç birimiz böyle bir olay yaşamayız. Allah hepimizi korusun.

Neden böyle uzun uzun yazdım? Çünkü çok etkilendim.
Belki bu taksici gaspı ilk defa olmuyor ama bu taksiciyi tanıdığım için ve olay yaşadığım yere çok yakın olduğu için çok etkilendim.
Aytug-T
Admin Of TTC
Admin Of TTC
Aytug-T

Erkek
İş/Hobiler : тυηєя, ρєυgєσт gтı (: , тєкιя∂αğ тυηιηg ¢ℓυв , αυтσ¢ℓυвтя
Lakap : ΥΛПᄃı , ᄃΛDDΣ ᄃӨᄃЦGЦЦ (:

MesajKonu: Geri: Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun   Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:13 pm

Vay Şerefsizler Vay..

Allah Yardımcısı Olsun Taksicinin..

Rakip sana Katılıyorum Tekirdağ Eskiden Böle Değildi.. Wink
http://www.tekirdagtuningclub.net.tc
Desolator
TTC Özel Üye
TTC Özel Üye
Desolator

Erkek
İş/Hobiler : Model Arabalar

MesajKonu: Geri: Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun   Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:34 pm

Geçmiş olsun taksici arkadaşa.. Tekirdağ'da gece yalnız yürümek çok tehlikeli artık arkadaşlar..Tinerciler falan cirit atıyolar etrafta..Dikkatli olun hepiniz.!!
Aytug-T
Admin Of TTC
Admin Of TTC
Aytug-T

Erkek
İş/Hobiler : тυηєя, ρєυgєσт gтı (: , тєкιя∂αğ тυηιηg ¢ℓυв , αυтσ¢ℓυвтя
Lakap : ΥΛПᄃı , ᄃΛDDΣ ᄃӨᄃЦGЦЦ (:

MesajKonu: Geri: Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun   Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:49 pm

Ben Bile Bazen Tırsıyorum Gece Köprünün Oraya Gelene Kadar..
http://www.tekirdagtuningclub.net.tc
Desolator
TTC Özel Üye
TTC Özel Üye
Desolator

Erkek
İş/Hobiler : Model Arabalar

MesajKonu: Geri: Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun   Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 9:19 pm

Bizim arabada jop var valla lol!
akarags1905
TTC Volkswagen Marka Takım Lideri
TTC Volkswagen Marka Takım Lideri
akarags1905

Erkek
İş/Hobiler : __ÖSS__

MesajKonu: Geri: Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun   Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 9:51 pm

valla kendi adıma söyliyim:dışarıdan görülen tekirdağ bu anlattığınız gibi değil...aksine burdan güzel bile duruyo....ama bu tür yozlaşmalar ülke genelinde olmakta ve en kötü yanı bunlara çözüm bulunamaması....allah sonumuzu hayır etsin....geçmiş olsun....

Taksicilik zor iş, Allah taksicilerin yardımcısı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası