Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..

3 posters
YazarMesaj
Desolator
TTC Özel Üye
TTC Özel Üye
Desolator

Erkek
İş/Hobiler : Model Arabalar

Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Empty
MesajKonu: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 10:13 pm

Resimler kendi çekimlerim. Yakında diger evolarla birlikte güzel bir çekim yapıp eklerim buraya..

Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301346Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301347Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301348Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301349
Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301357Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301358Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301359Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301360
Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301361Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301364Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301366Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301367
Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301368Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301369Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301370Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Th_S6301372
Aytug-T
Admin Of TTC
Admin Of TTC
Aytug-T

Erkek
İş/Hobiler : тυηєя, ρєυgєσт gтı (: , тєкιя∂αğ тυηιηg ¢ℓυв , αυтσ¢ℓυвтя
Lakap : ΥΛПᄃı , ᄃΛDDΣ ᄃӨᄃЦGЦЦ (:

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 12:31 am

evoooo Smile

severim karetaları Very Happy

bi zamanlarda benımde bole oyuncaklarım vardı Very Happy
http://www.tekirdagtuningclub.net.tc
Prerogative
TTC Ford Marka Takim Lideri
Prerogative

Erkek
İş/Hobiler : ÖSS :@

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 12:52 am

Bu hobinin maliyeti ne kadar
Yani bi araç ortalama kaç YTL
Motoru varmı bunların yoksa sadece görüntü mü
Tüm araçların modeli varmı
Nedir yani merak ettim şimdi
Ayrıca çok hoşuma gittiler Surprised

En son Prerogative tarafından Cuma Kas. 14, 2008 10:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desolator
TTC Özel Üye
TTC Özel Üye
Desolator

Erkek

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 12:35 pm

@ Aytuğ - Oyuncaklarla çocuklar oynar bunlar Koleksiyon amaçlı üretilen gerçeginin 1e 1 aynısı modeller. Sitemizde bunlara oyuncak diyenler hakkında hiç iyi şeyler söylemiyoruz haberin olsun.. Cool

@ Rakip - Bu hobinin maliyeti biraz tuzlu. 50 ile 300 Lira arasında değişiyor fiyatlar. Benim en fazla para verdiğim model Evo6 TME oldu bugüne kadar (250YTL), tabi ucuza kapattım modeli şimdi satmak istesem çok rahat 400'e satarım.. Bazılarına göre çılgınlık geliyor bu ama işin içine girdikten sonra olaylar değişiyor. Motorları yok. Yani kumandalı falan degiller. En kıl oldugum sorulardan biride bu. Uleyn uzaktan kumandalı arabayla mı oynucaz bu yaştan sonra. Cool Bunlar koleksiyon amaçlı. Tüm araçlar derken çoğu var ama mesela bir ford fusion yoktur. Porsche, Ferrari, Mercedes, BMW ... vs. vs. agırlıklı olanlar.. Yakın zamanda bunlar hakkında geniş bir şeyler yazarım. Herkes ögrenir Smile

En son Desolator tarafından Cuma Kas. 14, 2008 2:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aytug-T
Admin Of TTC
Admin Of TTC
Aytug-T

Erkek
İş/Hobiler : тυηєя, ρєυgєσт gтı (: , тєкιя∂αğ тυηιηg ¢ℓυв , αυтσ¢ℓυвтя
Lakap : ΥΛПᄃı , ᄃΛDDΣ ᄃӨᄃЦGЦЦ (:

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 12:39 pm

[quote="Desolator"]@ Aytuğ - Oyuncaklarla çocuklar oynar bunlar Koleksiyon amaçlı üretilen gerçeginin 1e 1 aynısı modeller. Sitemizde bunlara oyuncak diyenler hakkında hiç iyi şeyler söylemiyoruz haberin olsun..

Şaka OLsun Diye Söylüyorum Abi Zaten Smile

Benimde Tırlarım Var Bu Şekilde Daha Öncede Anlatmıştım.. Yurt Dısından Geldiler Dedem Getirmişti Zamanında..

Kapıştıralım mı? Very Happy Very Happy lol! Razz Razz
http://www.tekirdagtuningclub.net.tc
Prerogative
Prerogative

Erkek

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 10:30 pm

Biraz pahalıymış ( Ne birazı ya çok pahalı Razz )
Resimlerde o kadar çok gerçeğe yakın gözüküyolar ki gerçek motorları var zannettim bi anda
Hatta bu modeller hakkında pek bilgim olmadığı için abartılı düşünmeye başladım.
Şuanda da aklıma çılgınca bişey geldi mesela

Gerçek mini motorları olsa benzinle veya gerçek akaryakıtla çalışan ( o zamanda çok pahalı olurdu araçlar ama neyse )
Egzosdan duman falan çıksa böyle
530hp lik Subaru videosundaki gibi hareketler yapmak için süper olurdu Razz
Prerogative
Prerogative

Erkek

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 10:45 pm

Nette araştırdım biraz bi video gördüm gerçek araçla oyuncak araba kapışıyo
Bundaki motor gerçektir herhalde Very Happy

Desolator
TTC Özel Üye
TTC Özel Üye
Desolator

Erkek

MesajKonu: Geri: Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..   Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi.. Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 11:40 pm

Prerogative demiş ki:
Biraz pahalıymış ( Ne birazı ya çok pahalı Razz )
Resimlerde o kadar çok gerçeğe yakın gözüküyolar ki gerçek motorları var zannettim bi anda
Hatta bu modeller hakkında pek bilgim olmadığı için abartılı düşünmeye başladım.
Aslında abartılacak derecedeler Rakip.. Mesela gerçek bir evo7'de görecegin bütün parçalar, en ufak ayrıntısına kadar bu modellerde de mevcut. Hatta bazı pahalı üreticilerde.. Motordaki kablosuna toprido gözüne, açılan antene kadar herşeyi ama herşeyi yapıyorlar. Motorları çalışmasada, çalışırken vericek zevki veriyorlar..

2. olarak nette araştırıp bulduğun video benim modellerimden çok farklı bir sınıf olan RC yani "Radio Control" (Uzaktan kumanda işte bu) tabi yine çocuklar için degil bunlar.. Çünkü kalitelilerinin fiyatları 1.000 LİRA'dan başlıyor.. Beygir hesabı var bunlarda da. Modifiye falan yapabiliyorsun hatta. Benzinle çalışanları var. Özel bi yakıtla çalışanları var. Bu konuda Erhan bize ciddi bilgiler verir herhalde.. Hatta 0-100 km 'ye 2 sn gibi bir sürede çıkan modeller bile mevcut.. Videodaki modelin mini'yi geçmesi çok normal bence Smile

Siyah Beyaz bir Evo Hikayesi..
1 sayfadaki 1 sayfası